бойовики
У Горлівці почалися публічні страти бойовиків

Російські терористи в Донецькій області почали проводити публічні страти своїх поплічників з числа місцевого населення. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«У Горлівці почалися публічні страти. За спробу самовільної стрілянини з артилерійської установки російськими військовослужбовцями було розстріляно начальника одного з блокпостів з числа місцевих жителів. У Петровському районі м. Донецька за самоуправство російським командуванням винесено і приведено у виконання вирок – розстріляно двох терористів з числа місцевих жителів», – пише Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за оперативними даними штабу АТО, у Новоазовському районі зафіксовано щонайменше 3 вбивства мирних громадян військовослужбовцями 9 окремого мотострілецького полку 1 армійського корпусу «ДНР». Найманці застрелили цивільних внаслідок вживання спиртних напоїв і необережного поводження зі зброєю.

Нагадаємо, у Донецьку 12 вересня представники так званого Міністерства держбезпеки «ДНР» розігнали мітинг жителів околиць міста. Анонс мітингу в соціальній мережі закликав «керівництво» незаконно створеної «ДНР» розповісти про майбутнє Донецька та інших захоплених територій.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ