ukrainskie-banki-povalno-zakryvayutsya-v-krymu-v-rossiyskih-zhe-azhiotazh_1
Фахівці не очікують істотного збільшення числа банків в Криму і навіть прогнозують їх подальше скорочення

В окупованому РФ Криму поменшало російських банків. Їх кількість скоротилась вдвічі у порівнянні з 2014 роком, пише Коммерсант.

Зараз на півострові працюють підрозділи 14 банків, тоді як в грудні 2014 року тут була представлена 31 кредитна організація – максимальне число російських гравців.

Крім того, до анексії в Криму працювали близько 70 українських банків. Пізніше заборону на їхню діяльність в регіоні наклав НБУ.

За статистикою Центробанку, у 15 банків, що мали структурні підрозділи в Криму та Севастополі, були відкликані ліцензії. На думку експертів, цей факт характеризує якість гравців.

«Якщо подивитися на банки, які спочатку заходили в Крим, то за рідкісним винятком це були невеликі та не дуже відомі кредитні організації, низка з яких свого часу користувалися в банківських колах не дуже хорошою репутацією», – пояснює заступник голови правління «Ланта-банку» Дмитро Шевченко.

У цій ситуації фахівці не очікують істотного збільшення числа банків в Криму і навіть прогнозують їхнє подальше скорочення через загрозу санкцій та відсутність позичальників серед кримського населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ