У Бєлгородській області РФ моляться на ікону із зображенням Сталіна
У Бєлгородській області РФ моляться на ікону із зображенням Сталіна

У Бєлгородській області на території військово-історичного музею-заповідника «Прохорівське поле» афонський ієромонах Афіноген здійснив богослужіння «пам’яті полеглих героїв» з іконою, на якій зображений Йосип Сталін. Про таке повідомила Новая газета з посиланням на видання «імперського» спрямування «Завтра».

Як йдеться у повідомленні, ікона «Богоматір державна», де зображений Йосип Сталін в оточенні радянських маршалів, виготовлена ​​на замовлення так званого «Ізборського клубу», головою якого є Олександр Проханов. Його син Василь Проханов, арт-директор журналу «Ізборський клуб», сфотографував подію.

«Ізборський клуб» був створений в 2012 році. До нього входять політики, громадські діячі, журналісти та письменники, які дотримуються своєрідних поглядів «імперсько-консервативного» штибу. Самі вони теж не приховують, хто є центральним персонажем витвору: «Ікона «Богоматір Державна», на якій зображений генералісимус Йосиф Сталін в оточенні маршалів Перемоги». «Ця ікона рухалася при величезному скупченні людей серед церков, каплиць, монументів і пам’ятників, присвячених великій переможній битві», –повідомляє газета «Завтра», однак на фото з іконою присутня лише невелика група із кількадесяти сталіністів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ