Російські бойовики
У Держдумі заявили про перекидання бойовиків РФ з Донбасу в Сирію

Російські бойовики, які воювали проти українців на Донбасі, можуть створити добровольчий батальйон або бригаду в лавах урядової армії Башара Асада в Сирії. Про це заявив глава комітету Держдуми з оборони адмірал Владімір Комоєдов, повідомляє Інтерфакс-АВН.

«Комсомольці-добровольці», як співається у відомій пісні, – їх не зупинити. І, напевно, в рядах сирійської армії з’явиться формування з російських добровольців – учасників бойових дій», – сказав він. Так Комоєдов прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що у складі сирійських урядових військ помічені добровольці, які воювали раніше в східній Україні.

За словами адмірала, зараз добровольців до Сирії вабить, зокрема, можливість заробити. «Що тягне туди добровольців, крім ідеї? Звичайно, напевно, гроші», – сказав він.

Комоєдов також додав, що в рядах міжнародних терористів, включаючи бойовиків ІДІЛ, за наявними даними, воюють від 2,5 до 5 тисяч вихідців з Росії та інших країн СНД. За даними ЗМІ, добровольці у складі сирійських урядових військ отримують близько $50 на добу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше низка провідних західних ЗМІ повідомила, що російські війська воюють на боці армії президента Башара Асада. Водночас, за даними координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, російських найманців з батальйону «Дон», що дислокується в Луганській області, відкликали назад в РФ для подальшого перекидання в Сирію.

Читайте: Путін готовий поховати 150 тисяч російських солдатів у Сирії заради нафти й газу, – британські ЗМІ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ