Компартія
КПРФ і ЛДПР створюють осередки на Донбасі

Російські політичні партії намагаються створити й легалізувати свої партійні осередки на територіях Донбасу, окупованих бойовиками. Про це пише координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук у Facebook.

«Зокрема, керівники «Союзу комуністів Луганщини» І.Гуменюк і Є.Лісіцин досягли домовленостей із лідером ЛДПР В.Жириновським про створення на Донбасі «територіальної організації» ліберал-демократів, яку зазначені вище товариші планують очолити», – заявляє Тимчук. За його словами, «Гуменюк планує захопити керівництво всією мережею КПУ на окупованих територіях і відсторонити від керівних посад у регіональних гніздах компартії осіб, наближених до Спиридона Кілінкарова», бо «останньому приписують «надто проукраїнську» позицію».

«Планується, що 26 вересня в приміщенні колишнього луганського обкому КПУ (Луганськ, вул Артема, 498) буде проведено «республіканську» конференцію «Союзу комуністів Луганщини». На ній планується «обрати» керівника цієї «політичної організації», – дізналися в «ІС».

На сторінці Союзу комуністів Луганщини у «ВКонтакте» опубліковано фотографії його команди. Там повідомляється, що 30 серпня в Донецьку на зустрічі секретарів ЦК Компартії «ДНР» і «Союзу комуністів Луганщини» обговорювалася взаємодія й співпраця між ними та з «братніми партіями в рамках діяльності СКП-КПСС». А на сайті КПРФ докладно розповідається про серпневу поїздку делегації на території Донбасу, які непідконтрольні зараз Україні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 24 липня 2015 року в Україні Комуністична партія України, а також інші комуністичні партії більше не мають статусу політичної партії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ