У Росії офіційного релізу поки не було. При цьому додаток можна скачати в App Store або Google Play
У Росії офіційного релізу поки не було. При цьому додаток можна скачати в App Store або Google Play

У Росії можуть заборонити популярну гру для смартфонів Pokemon GO. З відповідною пропозицією до глави ФСБ та міністра зв’язку і масових комунікацій звернувся депутат Держдуми від КПРФ Денис Воронєнков, повідомляє Інтерфакс.

«Прошу провести перевірку (…) і розглянути можливість встановлення заборони на поширення гри доповненої реальності Pokemon GO на території РФ», – йдеться в офіційних запитах.

Парламентар вважає, що гра може завдати шкоди безпеці та національним інтересам Росії, оскільки може бути «продуктом, розробленим спецслужбами США з метою ведення безперервної розвідувальної діяльності».

Російський нардеп-комуніст зазначає, що «користувачі мобільних пристроїв, на яких буде встановлена дана гра, можуть стати співучасниками терористичного акту або шпигунства». Депутат пов’язує це з тим, що гравці роблять фото і відео об’єктів і територій, розташованих в Росії, і ці відомості без відома користувачів мобільних пристроїв можуть потрапити до зловмисників.

Pokemon GO – гра з елементами доповненої реальності, заснована на японському мультсеріалі «Покемон». Додаток запустила компанія Nintendo 6 липня і за короткий час він набув широкої популярності по всьому світу.

У Росії офіційного релізу поки не було. При цьому додаток можна скачати в App Store або Google Play, змінивши деякі настройки смартфона.

Тим часом на сайті Президента України зареєстрували петицію із закликом запобігти виходу в країні гри Pokemon GO. Автор петиції вважає, що мобільний додаток призведе до повної деградації школярів і студентів, викличе колосальну залежність, схожу на наркотичну». Станом на 20 липня петиція набрала 163 підписи із 25 тисяч.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ