Сирія
«Брати-мусульмани» звинувачують міжнародне співтовариство у байдужості до знищення сирійського народу

Російські бойові літаки атакували сірійське місто Дейр-ез-Зор. У результаті загинули 70 цивільних осіб. Про це повідомляє сирійська організація «Брати-мусульмани», пише Newsru.com.

У заяві організації наголошується, що раніше в Алеппо та Ідлібі були здійснені аналогічні акти масового знищення мирного населення із застосуванням фосфорних і термобаричних бомб.

«Подібні типи снарядів заборонені до використання міжнародними конвенціями, й застосовуючи їх, Росія грубо порушує норми міжнародного права», – наголошують «Брати-мусульмани».

Організація також звинуватила міжнародне співтовариство та арабський світ у байдужості до знищення сирійського народу.

Тим часом в Іраку завершилася операція зі звільнення від терористичної організації «ІД» міста Ель-Фаллуджа провінції Аль-Анбар. «Ми оголошуємо про закінчення операції після того, як урядові сили звільнили населений пункт Адж-Джулай», – заявив командувач операціями. Він додав, що під час операції зі звільнення Ель-Фаллуджі вбили 1 800 бойовиків «ІД».

Операція зі звільнення Ель-Фаллуджі почалася 23 травня. У ній разом з іракською армією брали участь співробітники поліції, шиїтські ополченці й загони, сформовані з представників сунітських племен.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ