Терористи
Терористів готують до наступу

Російсько-терористичні війська на Донбасі зберігають активність, продовжуючи вести масовані обстріли позицій українських військ і цивільних об’єктів, а на деяких напрямках здійснюючи наступальні дії тактичного рівня. Останнім часом активність бойовиків фіксується і на ділянках, які вважали відносно спокійними після підписання Мінських домовленостей-2. Як припускають військові аналітики з групи Інформаційний спротив, ці та інші факти можуть свідчити про підготовку до нового масштабного спалаху активності проросійських терористів.

За даними ІС, у районі Мар’їнки терористи не залишають спроб штурму позицій сил АТО, аби зав’язати бої за населений пункт. Використовуючи як прикриття вогонь ствольної артилерії і мінометів, піхотні групи противника намагаються вступити з українськими військами у ближній бій.

Зафіксовано прибуття в район Донецька групи з 500 бойовиків, що пройшли підготовку в «навчальних таборах» в окупованому Криму та Ростові-на-Дону. Частина бойовиків – жителі Донбасу, не менше 70% – найманці з громадян РФ, в т.ч. амністовані кримінальники. У Донецьку бойовиків доставили в район Критого ринку, де вони були переодягнені в камуфляж без розпізнавальних знаків. Уже за кілька годин дві посилені роти з даної групи перекинули в зону активних бойових дій в районі Мар’їнки.

На Приморському напрямку бойовики обстрілюють позиції сил АТО в районі Шірокіного з артилерії, мінометів і АГС-17.

У всіх підрозділах «армії ЛНР» видали зарплату в доларах США і навіть погасили всі заборгованості за квітень-травень ц.р. Тижнем раніше також у доларах США було видано грошове утримання в «армії ДНР». Експерти наголошують: протягом усього конфлікту на Донбасі подібні масові виплати відбулися лише одного разу – в січні 2015 р. – перед подіями на Дебальцевському плацдармі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ