1
«Свободівці» й надалі блокують рух російських вантажівок

У селищі Кіпті на Чернігівщині активісти партії «Свобода» затримали та розвернули чергову російську вантажівку. Про це 7 березня 2016 року повідомляється на партійному офіційному сайті.

«Протягом доби було затримано першу російську фуру. Існує ймовірність, що російські перевізники змінюють номери», – заявив «свободівець» Денис Сергієнко.

2Нагадаємо, блокпост «Свободи» у Кіптях 5 березня, намагалася знести сотня спеціально найнятих спортсменів на чолі із заступником голови Чернігівської ОДА Леонідом Сахневичем й головою Козелецької райради Оленою Дмитренко. Конфлікт було припинено лише після прибуття на місце подій народного депутата «свободівця» Андрія Іллєнка.

Вранці 6 березня на околиці Овруча житомирські націоналісти наштовхнулися на протидію «тітушків» та поліції, «які захищають російські вантажівки».

«Ми намагалися розвернути дві фури. Вони ніби й поїхали у бік кордону, проте приїхали поліцейські та провели їх через блокпост. Тут присутні близько 10 молодиків спортивної статури. Під час сутички зранку ці «ті тушки» пошкодили камеру нашому оператору та намагалися побити жінку. Зараз на місце прибули багато поліцейських, які стоять між молодиками та нами – учасниками блокади фур», – повідомив заступник голови Житомирської «Свободи» Юрій Коцюба.

Читайте: Полісмени-«перевертні» намагалися відновити рух російських фур на Чернігівщині

Нагадаємо, Україна відновила транзитні автоперевезення з РФ з 00 годин 25 лютого.

З 26 лютого активісти націоналістичної партії «Свобода» відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ