Віра Савченко
Вірі Савченко інкримінують «образу судді» на судовому процесі у справі українських політв’язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, який проходить в Грозненському суді

Сестру ув’язненої в Росії льотчиці Надії Савченко Віру намагалися затримати на російсько-українському кордоні. Про це ввечері 27 квітня повідомив адвокат Марк Фейгін у своєму Twitter.

«Віру Савченко затримали на кордоні з Україною. На пропускному Чертково. Забрали паспорт. Вона у федеральному розшуку в грозненській справі», – повідомив Фейгін.

У Міністерстві закордонних справ підтверджують інформацію про затримання Віри Савченко.

«Віру Савченко затримали в Росії. Наш консул з нею в поліцейському відділку бореться за її звільнення. Посольство в Москві теж працює над цим», – повідомляється в Twitter МЗС.

Зранку 28 квітня адвокат Ілля Новіков повідомив, що українські консули забрали Віру Савченко з КПП «Чертково».

Також він розповів, що доля Віри зараз вирішується на найвищому дипломатичному рівні.

«Їй сказали, що вона перебуває у Федеральній розшуку за образу судді. Оскільки вона перебувала в машині з дипломатичними номерами, прикордонники не змогли її затримати. Чесно кажучи, консули фактично її відбили у прикордонників», – зазначив Новіков.

Адвокат переконаний, що сестра української льотчиці Віра Савченко сьогодні або найближчими днями зможе залишити територію Росії.

Як відомо, в Росії Вірі Савченко інкримінують «образу судді» на судовому процесі у справі українських політв’язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, який проходить в Грозненському суді (Чечня, Росія). Савченко є громадським захисником обвинувачених.

27 квітня Віра Савченко відвідувала свою ув’язнену сестру, яка перебуває наразі у СІЗО Новочеркаська.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ