Російські прикордонники
У Криму пригрозили «вогнем на ураження» при спробі «морської блокади»

Російські прикордонники «відкриють вогонь на ураження», якщо учасники блокади Криму спробують організувати «морську блокаду» Криму. Про це заявили у «раді міністрів» анексованого півострова, передає Крим.Реалії.

За словами першого віце-прем’єра російського «уряду» Криму Міхаіла Шеремета, всі стратегічні об’єкти, зокрема, Керченська поромна переправа, взяті під охорону. «У нас все під контролем і посиленою охороною, тому шансів у них немає», – заявив він. Інший російський віце-прем’єр Руслан Бальбек вважає, що «морська блокада» закінчиться зустріччю з російськими кораблями. «Морська блокада закінчиться з першою зустріччю з прикордонними кораблями Російської Федерації», – сказав Бальбек. Він заявив, що «російські прикордонники не церемоняться з порушниками і за необхідності одразу відкриють вогонь на ураження».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кримські татари погрожують влаштувати ще й морську блокаду Криму й заблокувати Керченську протоку.

Нагадаємо, 20 вересня кримські татари разом з активістами «Правого сектора», «Самооборони» та інших організацій почали блокаду  вантажного транспорту в Крим з вимогами до окупаційної влади звільнити політв’язнів, надати доступ на півострів правозахисникам і припинити переслідування кримських татар. З 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ