Російські спецпризначенці
Російські спецпризначенці полюють на бійців АТО

Російські спецпризначенці отримали завдання виловлювати одиночних українських військових на окупованому Донбасі. Про це у Facebook написав координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його даними, останню добу в тилах українських військ бойові завдань виконували одразу декілька ДРГ противника, основна частина яких складається з підрозділи спецназу ГРУ ГШ ЗС Росії.

«Зокрема, ДРГ бойовиків активно мінують місцевість, полюють на одиночних військовослужбовців українських військ, а також на транспорт постачання, що пересувається без бойової охорони», – йдеться в повідомленні. Терористи продовжують активні обстріли позицій сил АТО і цивільних об’єктів на Донбасі, але так, щоб представники місії ОБСЄ не зафіксували порушень Мінських домовленостей з їх боку. Активізуються у вечірній і нічний час, коли ОБСЄ фактично не патрулює.

Як зазначає Тимчук, терористи під час обстрілів використовувати важке озброєння – артилерію калібром понад 100 мм, 120-мм мінометів і бронетехніку.

Читайте також: Терористи обстріляли село Кодема: загинули мирні люди

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ