Івано-Франківськ
Івано-Франківськ розірвав зв’язки з російськими містами-побратимами

Івано-Франківськ в односторонньому порядку вирішив розірвати партнерство з містами-побратимами з Росії – Сургутом і Серпуховим. Відповідні листи направив у думи Сургута і Серпухова мер Івано-Франківська Руслан Марцинків від ВО «Свобода». Про це повідомляється на офіційному сайті франківської мерії.

«З огляду на військову агресію Росії проти України, анексію Криму та окупацію частини Донецької й Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед громадян України, зокрема, й міста Івано-Франківська, я, як міський голова, висловлюючи і розділяючи волю громади міста, мушу звернутися до вас з односторонньою ініціативою розірвання угоди про співпрацю між нашими містами», – заявляє Марцинків росіянам в листі-повідомленні.

Сургут був побратимом Франківська з 2003 року, Серпухов – з 2001 року.

Нагадаємо, що раніше з аналогічною ініціативою виступив мер Хмельницького, «свободівець» Олександр Семчишин. Місто мало побратимські відносини з Твер’ю та Івановом.

До Київської міської ради також внесено «свободівський» проект постанови про невідкладний розрив двосторонніх угод про побратимські відносини Києва з містами Російської Федерації – Москвою, Волгоградом, Санкт-Петербургом, Улан-Уде, Махачкалою і Республікою Комі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ