Старі танки
На Забайкаллі ріжуть не лише “списану техніку”, але й робочу

З середини 2000-х років на Забайкаллі ріжуть військову техніку і здають її на брухт до Китаю за мізерною ціною. Про це повідомляє місцева газета «Вечорка» з посиланням на джерело, близьке до збройних сил Російської Федерації у Забайкальському краї.

«Ось вже багато років у Забайкаллі позбавляються танків, розрізаючи їх, а потім відправляючи в Китай як брухт. Водночас командування посилається на доручення згори, іноді вказуючи на верховного головнокомандувача, чи то пак президента Російської Федерації Владіміра Путіна», – йдеться у матеріалі.

Окрім того, активно розпилюються так звані довготривалі вогневі точки («ДОТи»), які стоять на кордоні з Китаєм.

«Ми проводили свою ревізію не тільки у Борзі, а й у інших районах і селищах Забайкалля, – розповіло джерело видання. – Від танків позбавляються повсюдно і з шаленим темпом. Раніше всюди було безліч вогневих точок, тепер же на цих місцях немає нічого. Ані прикордонники, ані командування інших підрозділів не можуть надати жодних виразних пояснень своїм діям. При цьому військова прокуратура відповіла на мій запит таким чином, що ми нібито помиляємося, й усі танки перебувають на обліку, вони робочі та не розпиляні».

Співрозмовник газети впевнений, що ріжуть не лише нібито списану техніку, але й робочу.

Як відомо, Китай розпочинає перенесення на російський Далекий Схід свого промислового виробництва (включно з робітниками).

Окрім того, РФ і Китай також планують розвиток спільних транспортних коридорів на півдні Приморського краю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ