1
Едуард Важенцев 2014 року був у лавах російських окупаційних військ на Донбасі

У хресному ході УПЦ Московського патріархату на Київ можуть взяти участь російські терористи, які воювали на Донбасі.  Ці дані опублікували волонтери міжнародної спільноти InformNapalm.

«Під час моніторингу профілів соцмереж російських бойовиків і військових злочинців волонтери міжнародного співтовариства InformNapalm виявили посвідчення громадянина Росії Важенцева Едуарда Анатолійовича, видане Єкатеринбурзьким єпархіальним управлінням Свято-Троїцького Собору Руської Православної Церкви Московського Патріархату», – зазначили волонтери.

Після детального вивчення даних, отриманих з профілю Важенцева, стало зрозуміло, що як мінімум в 2014 році він перебував у лавах російських окупаційних військ на Донбасі, беручи активну участь в захопленні українських територій і міст.

«Те, що на руках Едуарда Важенцева є кров громадян України, не викликає сумніву», – йдеться в матеріалі.

2

345Нагадаємо, всеукраїнський хресний хід, організований Українською православною церквою Московського патріархату, стартував 9 липня з Почаївської лаври в Тернопільській області.

3 липня стартувала хресна хода зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 26 липня її учасники прибудуть до столиці, де зустрінуться з учасниками хресного ходу з Почаївської лаври.

За словами голови Верховної Ради Андрія Парубія, він отримав інформацію про те, що у Кремлі вже розробили сценарій провокацій у Києві на 26 липня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ