Російські офіцери нарешті зрозуміли, що дії керівництва Росії суперечать як міжнародному, так і національному законодавству
Російські офіцери нарешті зрозуміли, що дії Кремля суперечать як міжнародному, так і національному законодавству

Російські військові з Кемеровської області висловили відкрите невдоволення постійними відрядженнями на Донбас. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

«У зв’язку з оприлюдненням в українських та російських ЗМІ реальних прізвищ кадрових офіцерів ЗС РФ, які беруть безпосередню участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях Сходу України, а також інформації про наміри України притягнути їх до відповідальності за скоєння військових злочинів, 15 березня офіцери 74 окремої мотострілецької бригади (Юрга, Кемеровська обл.) 41 Армії Центрального військового округу ЗС РФ виявили відверте невдоволення постійними відрядженнями на Донбас», – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, на офіцерських зборах відкрито зазначили, що такі дії військово-політичного керівництва Росії суперечать як міжнародному, так і національному законодавству, де передбачена кримінальна відповідальність для тих, хто віддає і виконує незаконні, злочинні накази.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 березня керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук заявив, що від початку збройного конфлікту на Донбасі загинули понад 1,6 тис. військових Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ