Російські фірми перереєструвалися в Європі й завозять свою продукцію як таку, що нібито вироблена в Польщі чи Франції
Російські фірми перереєструвалися в Європі й завозять свою продукцію як таку, що нібито вироблена в Польщі чи Франції

Російські бізнесмени знайшли спосіб, як просувати свою продукцію на українському ринку – вони запаковують в Україні виготовлене і завезене з РФ. Тож, попри те, що з вітчизняних прилавків зникли товари з штрих-кодом «46», українці продовжують купувати товари країни-агресора, пише ТСН.

«Ви можете привезти тонну прального порошку та розфасувати його в Україні, але ви не можете привезти пачку, бо пачка підпадає під санкції, а тонна – ні. Риба, ікра, морепродукти, чай, кава… Майже всі компанії поставили своє фасувальне обладнання в Україні», – пояснив генеральний директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Крім того, частина фірм перереєструвалися в Європі. Тож тепер завозять свою продукцію як таку, що нібито вироблена в Польщі чи Франції. В цих випадках споживачам радять звертати увагу не лише на штрих-код, а й на інформацію про виробника та розташування потужностей виробництва.

Варто зазаначити, що бойкотування українцями товарів і санкції уряду призвели до того, що офіційний імпорт із РФ скоротився на 90%.

Нагадаємо, 24 грудня 2015 року Верховна Рада України ухвалила закон, що дозволяє Кабінету міністрів запроваджувати торговельні санкції або інші обмежувальні заходи у відповідь на дискримінаційні або недружні дії з боку інших держав, насамперед Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ