Режисер Владімір Назаров вимагає від Путіна звільнення Надії Савченко
Режисер Владімір Назаров вимагає від Путіна звільнення Надії Савченко

Режисер Владімір Назаров, якого званням народного артиста Росії відзначив саме Владімір Путін, просить президента РФ згадати про офіцерську честь. Про це йдеться у його відеозверненні, адресованому господарю Кремля.

«У страшному кошмарі я не міг собі уявити, що в 2016 році я проситиму вас не вбивати жінку», – зазначив артист.

Назаров підкреслив, що Надія Савченко є військовополоненою і Путін не мав права її судити. Також він нагадав, що Путін часто наголошує на існуванні честі офіцера.

«Надія Савченко виконувала свій обовязок перед Батьківщиною… Тож, поважайте свого ворога», – закликав Назаров.

Тим часом журналісти ТСН опитали діячів культури РФ щодо їхнього ставлення до справи Савченко. Жоден з них не пристав на офіційну позицію кремлівської пропаганди.

Музикант Андрій Макаревич заявив, що поважає Надію за мужність, однак жодної поради чи оцінки ситуації, що склалася в останні дні, давати не береться.

Сатирик Михайло Жванецький зізнався, що чекатиме, як розвиватимуться події.

А письменник Віктор Шендерович заявив, що в цій справі задіяні неадекватні люди.

«Ми маємо справу з людьми важко неадекватними. Я думаю, що в Кремлі рішення щодо Савченко може ухвалювати лише Путін. Більше не залишилося жодної людини, яка змогла б сказати йому, що він робить фатальну для себе помилку», – сказав Шендерович.

Раніше російська ведуча Тетяна Лазарєва пообіцяла: якщо Надія помре, вона з Росії емігрує.

Як відомо, 9 березня відбулося засідання Донецького суду Ростовської області у справі Савченко. Стало відомо, що вирок полонянці винесуть 21 і 22 березня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ