Росіянина цькують за вірш
Росіянина цькують за вірш на підтримку України

Російського сільського вчителя Алєксандра Бившева, який написав вірш на підтримку України, в рідному селищі намагаються зацькувати.

Як повідомляє Газета.Ru, за словами чоловіка, відтоді, як він написав свого вірша, йому ніхто не телефонує, а на судових засіданнях не було нікого з колег та колишніх учнів. Мовляв, ніхто не прагне бути героєм і терпіти переслідування.

Учитель вважає, що спецслужби дізналися про його вірші з доносів, яких було кілька. В першу чергу в доносі він звинувачує директора школи, в якій працював, а також начальника райвідділу освіти.

«Це дуже темна історія. У газеті було написано, що в прокуратуру надійшла анонімна заява. У суді була інформація, що директор школи та завідувачка райВНО наввипередки побігли із заявами: одна в прокуратуру, а інша одразу в ФСБ… Скоріше всього цих доносів було кілька», – сказав Бившев.

Сільський вчитель каже, що його вже протягом року відсторонено від роботи без збереження заробітної плати, а тепер його можуть ще й звільнити.

Нагадаємо, суд засудив вчителя до 300 годин виправних робіт і на два роки позбавив права займатися педагогічною діяльністю. Крім того, у вчителя вилучили ноутбук, на якому він писав вірш.

Інформаційний Акцент

  • антифашист

    так и надо поступать с нацо-бандерами!(((