Алєксандров, Єрофеєв
Алєксандрова та Єрофеєва затримали в районі селища Щастя Луганської області 16 травня 2015 року

Затримані в Україні російські спецназівці Алєксандр Алєксандров та Євгєній Єрофеєв начебто не були діючими військовими РФ. Це стверджує російське видання з посиланням на журналістів The New Times, у яких опинилися документи, які редакції начебто передав незадовго до смерті адвокат Алєксандрова Юрій Грабовський.

Видання стверджує, що Алєксандров був звільнений з лав російської армії наприкінці 2014 року, а Єрофеєв – на початку 2015-го.

Витяг з наказу на ім’я сержанта Алєксандрова датований 12 грудня 2014 року. У формулюванні сказано, що його звільнили в запас «у зв’язку з невиконанням умов контракту». Сам контракт мав закінчитись за рік – 9 грудня 2015-го.

Витяг з наказу на ім’я капітана Єрофеєва датований 10 березня. Його нібито звільнили через «організаційно-штатні заходи», хоч контракт мав діяти до 27 червня 2016 року.

Сам Грабовський перед смертю відмовилявся відповідати на питання, звідки він отримав ці документи. Дав лише зрозуміти, що такі ж папери є у адвоката Єрофеєва Оксани Соколовської.

Сайт російського видання, який поширив цю інформацію, наразі є недоступним.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова Юрія Грабовського знайшли вбитим в лісі Черкаської області.

Нагадаємо, російський офіцер ГРУ Алєксандров і капітан ГРУ Єрофєєв були затримані 16 травня в зоні бойових дій в районі Щастя Луганської області під час спроби захопити стратегічний міст. Один із затриманих був поранений у руку, інший – в ногу. Їх перевезли до Києва в Головний клінічний госпіталь Міноборони. 29 травня їм зробили планові операції.

19 травня затриманим українські слідчі оголосили підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 258-3 КК України за участь у терористичній діяльності «ЛНР». А 22 травня, Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

В офіційному документі Міноборони Росії відмовилося від бійців ГРУ Алєксандра Алєксандрова і Євгенія Єрофєєва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ