MARSEILLE, FRANCE - JUNE 09: Russian football fan hold a flag as they drink in a bar ahead of the England v Russia game on Saturday, on June 9, 2016 in Marseille, France. Football fans from around Europe have descended on France for the UEFA Euro 2016 football tournament. (Photo by Carl Court/Getty Images)
Російські футбольні фанати будуть змушені залишити Францію

Влада Франції вирішила депортувати з країни офіційну групу російських футбольних уболівальників, повідомляє AFP в Twitter.

Цю ж інформацію підтвердив один з лідерів фанатів збірної РФ Алєксандр Шпригін. Раніше він повідомив, що французька поліція блокувала автобус з уболівальниками збірної Росії з футболу, який прямував до міста Лілль, де 15 червня відбудеться матч «Євро-2016» РФ – Словакія.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Російський футбольний союз оштрафували на 150 тисяч євро через безлади на матчі «Євро-2016» Англія – Росія. Окрім того, збірна Росії умовно дискваліфікована до кінця чемпіонату.

Як відомо, 11 червня російські вболівальники прорвалися на трибуну фанатів збірної Англії після закінчення матчу Чемпіонату Європи у Марселі, зав’язалася бійка. У процесі вони напали на декількох британців, а також закидали уболівальників сторонніми предметами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ