У Чечні у військовій частині відбулася масова бійка
У Чечні у військовій частині відбулася масова бійка

У військовій частині № 44822 Збройних сил РФ у селищі Борзой на території Чечні сталася масова бійка за участі місцевих військовослужбовців і російських солдатів, багатьох із яких у результаті побили до напівсмерті. Про це повідомила Надія Іванова в соцмережі Facebook, додавши до запису відео з місця подій.

Близько сотні кавказців, озброєних битами та арматурою, побили своїх товаришів по службі, яких було значно менше – не більше 25 осіб, зазначила вона.

Інцидент стався 25 лютого. Конфлікт між військовослужбовцями розгорівся після словесної перепалки в їдальні. Під час обіду один із чеченських бійців нібито почав лаятися матом. Черговий їдальні зробив йому зауваження, після чого між двома солдатами зав’язалася бійка, в якій кавказець програв.

Після цього інциденту командир бригади оголосив шикування всіх на плацу. На шикуванні всі чеченці зібралися гуртом, в тому числі з інших бригад, і прийшли туди з битами, арматурою, травматичними пістолетами. Почалася бійка, в якій, як повідомляється, багатьох росіян побили до напівсмерті.

Іванова також повідомила, що в частину вилетів командувач округом, а начальника штабу частини було відсторонено від посади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ