повстанці, Сирія, Росія
У районі міста Хама cирійські повстанці вбили російського генерала

Сирійські повстанці вбили в ході боїв в районі міста Хама російського генерала та поранили трьох російських військовослужбовців. Про це заявив один із командувачів угруповання «Аль-Ізза» зі складу Вільної сирійської армії, відео інтерв’ю з яким виклав на своєму каналі в Youtube сирійський опозиційний журналіст Хаді Аль-Абдулла, пише Укрінформ.

«Підтверджено, підтверджено, підтверджено – загибель російського керівника, генерала, загибель російського генерала і поранення трьох російських військових», – наголосив представник «Аль-Ізза». За його словами, загиблого і поранених росіян транспортували на окремій БМП, яку повстанці зафіксували в районі міста Таїбат Аль-Імам.

Він зауважив, що уперше за історію сирійської революції за один день було знищено 17 одиниць бронетехніки і захоплено один танк. «Режим ( Башара Аль-Асада, – ред.) і росіяни дуже покладалися на цей фронт, однак бійці всіх угруповань, Вільної сирійської армії, «Ахрар Аш-Шам», всіх рухів, які брали участь у цьому бою, змогли протистояти цьому дуже і дуже сильному удару Росії та Владіміра Путіна», – підкреслив повстанець.

Нагадаємо, починаючи з 30 вересня російські винищувачі завдають авіаційних ударів по Сирії, причому переважну більшість із них (2 з 57) завдано не по заявленим цілям, що пов’язані з «Ісламською державою», а по об’єктам поміркованої опозиції й мирним населеним пунктам. Серед вбитих росіянами є цивільні особи та діти. За словами ж Дмітрія Пєскова, особистого прес-секретаря Владіміра Путіна, у РФ є цілий перелік опонентів сирійського диктатора Башара Асада, що підлягають безумовному фізичному винищенню. 7 жовтня вранці російський флот атакував позиції ІДІЛ у Сирії з Каспійського моря.

Того ж дня війська Асада за підтримки російської авіації розпочали наземну фазу наступу на озброєну опозицію. Згідно відомостей НАТО, до урядової сирійської армії може приєднатися розквартированій у Латакії російській сухопутний батальйон. В свою чергу, сирійські повстанці повідомляють про три збитих ними російські літаки.

Читайте: Магазин для російських «відпускників» відкрили у Дамаску (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ