Хакер
Документи містять інформацію про виборчу кампанію у п’яти округах штату Флорида

У Мережі з’явилися документи комітету з виборів до конґресу Демократичної партії США щодо Флориди. Їх виклав в Інтернет хакер Guccifer 2.0, якого підозрюють у зв’язках з російською розвідкою, передає Укрінформ.

«Тут представлені документи комітету з виборів в конгрес Демократичної партії США, що стосуються Флориди: доповіді, записки, брифінги, досьє і так далі. Ви можете поглянути, кого ви збираєтеся обирати. Здається, що праймеріз до конґресу також стають фарсом», – написав хакер.

Документи містять інформацію про виборчу кампанію у п’яти округах. У записках викладені конкретні стратегії, що застосовуються для досягнення перемоги в деяких з цих округів, включаючи пораду, приміром, для 10 округу «консолідувати підтримку афроамериканців під час праймеріз у районі Орландо».

Нагадаємо, що російські хакери зламали комп’ютерну мережу Національного комітету Демократичної партії та отримали доступ до досліджень опозиції щодо кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа.

«Це робота кожної служби зовнішньої розвідки для збору розвідданих проти своїх противників», – сказав президент кібер-фірми щодо боротьби з кіберзлочинами CrowdStrike Шон Генрі.

Демократи також заявляють, що хакери могли прочитати всі електронні листи і трафік чатів. Деякі хакери мали доступ до мережі партії протягом року, поки доступ не був закритий у ці вихідні.

Тим не менш, інформація про фінансування партії та особисті дані про спонсорів не потрапили в руки хакерів.

Читайте: Хакери погрожують зруйнувати виборчу кампанію Трампа (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ