хакер
Хакер попросив за продаж даних лише 50 рублів

Молодий російський хакер нібито зібрав і готовий віддати дані 1,17 мільярда даних з акаунтів користувачів Mail.ru, найпопулярнішого сервісу електронної пошти у Росії. Про це пише Reuters.

Фахівці встановили, що інформація стосується 57 мільйонів акаунтів Mail.ru, а також десятків мільйонів облікових записів найбільших у світі сервісів електронної пошти – Gmail, Microsoft і Yahoo – і сотні тисяч акаунтів на німецьких і китайських поштових сервісах.

За словами засновника і провідного фахівеця у галузі інформаційної безпеки американської компанії Hold Security з Мілуокі Алекса Холдена, дивувало те, що хакер попросив лише 50 рублів за всі дані. Щоправда, віддав їх лише після того, як дослідники погодилися опублікувати схвальні коментарі про нього на форумах хакерів.

Mail.ru повідомила Reuters, що перевіряє інформацію. Проте, попередня перевірка не виявила діючих комбінацій імен користувачів і паролів, які збігаються з наявними електронними поштовими скриньками.

Yahoo і Google, у свою чергу, не коментують ситуацію. Водночас представник Microsoft наголосив, що крадіжка даних – сувора реальність.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ