Малофєєв активно підтримував сепаратистські рухи в Криму і на Донбас
Малофєєв активно підтримував сепаратистські рухи в Криму і на Донбас

Кремль хоче посилити вплив російської церкви на Донбасі. З цією метою тимчасово окуповані території відвідав російський олігарх Константін Малофєєв, відомий своєю підтримкою ультранаціоналістів у Європі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник інформаційної групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

За його інформацією, Малофєєв відвідав Донецьк у серпні.

«З нагоди приїзду Малофєєва у Донецьку відбувся пропагандистський захід за участю окремих священнослужителів УПЦ МП Донецької області (зокрема, Добропільського та Олександрівського районів)», – написав Тимчук.

За його словами, під час візиту Малофєєв повідомив про намір збільшити фінансову підтримку УПЦ МП у Донецькій області (як в окупованих районах, так і на контрольованій Україною території) з метою посилити вплив церкви РФ на Донбасі.

При цьому священиків УПЦ МП зобов’язали активізувати роботу із залучення нових членів.

Раніше скандальний російський олігарх Константін Малофєєв повідомляв, що підтримує ультранаціоналістичні партії в Австрії, Німеччині та Франції.

Малофєєв також активно підтримував сепаратистські рухи в Криму і на Донбасі. Вважається, що він, зокрема, фінансував «ольгинских ботів, які пишуть пропутінські пости і коментарі в Інтернеті, а також давав гроші лідеру бойовиків Ігорю Гиркіну та його поплічникам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ