illya-ponomar-ov
На думку Пономарьова, США за жодних умов не визнають анексію Криму, хоча Трамп і спробує домовлятися з Росією

Конфлікт між новообраним президентом США Дональдом Трампом та господарем Кремля Владіміром Путіном – неминучий. Таку думку висловив екс-депутат російської Держдуми, опозиціонер Ілля Пономарьов, передає УНІАН.

«Цей конфлікт буде набагато жорсткішим, ніж протистояння з Обамою. Хоча вони і не любили один одного, але це не виливалося в жорсткі дії», – наголосив він.

Також Пономарьов вважає, що за часів президента Трампа будуть суттєво переглянуті параметри економічної допомоги: «Я думаю, що вона сильно зміниться в своєму форматі, не в розмірі».

Російський опозиціонер вказав на те, що Трамп не довіряє міжнародним організаціям, зокрема, МВФ та Світовому банку, на тій підставі, що вони «показують низьку ефективність і велику схильність витрачати гроші на вітер», тому переглядатиме підходи.

На думку Пономарьова, США за жодних умов не визнають анексію Криму, хоча Трамп і спробує домовлятися з Росією.

«Найімовірніше, деокупація Донбасу в обмін на нейтральний статус України, гарантії американців не приймати Україну в НАТО. Але ці домовленості довго не проживуть, обидві сторони одна одну «кинуть», – запевняє екс-депутат Держдуми.

Нагадаємо, Трамп здобув перемогу на виборах в США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ