Російський поет Андрій Орлов
Російський поет Андрій Орлов

Російський поет Андрій Орлов, відомий під псевдонімом «Орлуша», після концертів у Києві та  Одесі виступатиме на підтримку політв’язнів. Про це поет повідомив у Facebooк.

Андрій Орлов, виступатиме в Києві 17 листопада, а 19 листопада відвідає Одесу. «Для зацікавлених: квитки на поїзд я взяв у два кінці, і одразу після концертів у Києві я буду виступати в Москві, в Сахаровському центрі, на благодійному вечорі на підтримку політв’язнів, зокрема – Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та багатьох інших, незалежно від нації чи національності», – написав поет.

«Орлуша» назвав себе українцем, прокоментувавши це так: «Щодо моєї декларації «я –   українець», скажу тим, хто накинувся на мене, так: на відміну від вас, дурнів, які вважають цю самоназву гордої і спраглої свободи нації синонімом поняття «фашист», «каратель», «дебільний молодший брат» і «ворог русскому міру», я вкладаю в слова «Україна» та «українець» сьогодні те, що і більшість громадян світу (подивіться на результати голосувань у Європі і в ООН) – я вкладаю в них любов і надію на майбутнє. На таке ж майбутнє, якого я бажаю і Росії – майбутнє без війни, без анексій і окупацій, без зламаних кордонів і збитих літаків, без дороги в пекло, вимощеної благими намірами, без брехні, вміло прикритої правильними словами. Сьогодні я, хто записаний 58 років тому «росіянином» у свідоцтві про народження, провів серед себе особистий перепис населення і згідно 26 статті Конституції РФ («кожен має право визначати і вказувати свою національну приналежність»), визначаю і називаю себе «українцем». Тобто, роблю той же свідомий вибір, який за останні 2 роки зробили мої друзі, які живуть в Україні, –   росіяни, євреї, татари, німці та багато інших».

Нагадаємо, раніше кінорежисер, учасник кінооб’єднання «Вавилон’13» та доброволець батальйону «Київська Русь» Крістіан Жереґі Указом Президента України отримав українське громадянство. До того режисер був громадянином Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер групи Brutto (колишній «Ляпис Трубєцкой») Сергій Міхалок і його продюсер Антон Азізбекян 25 травня отримали посвідки на постійне проживання в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ