Політолог прокоментував можливе запровадження візового режиму з Росією
Політолог прокоментував можливе запровадження візового режиму з Росією

Російський політолог Дмітрій Орєшкін прокоментував ініціативу спікера ВРУ Андрія Парубія щодо запровадження візового режиму для громадян Росії.

Нагадаємо, нещодавно глава Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував запровадити візовий режим для громадян РФ. Відповідне голосування планували на 6 жовтня, проте нардепи розійшлися, так і не розглянувши цього питання.

«Все одно це не буде реалізовано на території, наприклад, між Донбасом і Росією – там же відкриті кордони, не контрольовані Україною. Відповідно, туди будуть приїжджати люди, як і раніше приїжджали, без будь-яких віз, без погонів, але зате – з автоматами», – зауважив Орєшкін в інтерв’ю НВ.

На його думку, візовий режим з Україною навряд чи серйозно вдарить по Росії. А пропагандистські ЗМІ Кремля можуть використати це рішення як черговий доказ того, що українська влада налаштована і далі руйнувати всі зв’язки з «братнім народом».

Також він спрогнозував, що у відповідь на це рішення російська сторона може звести рахунки і наважитися на нові агресивні кроки. Цілком імовірно, що може йтися про дипломатичну площину, оскільки РФ уже не має достатніх ресурсів на будь-які силові дії. Тобто, Кремля може затвердити певне рішення щодо, наприклад поставок газу.

Читайте: Гра в поганого хлопчиська кепсько скінчиться для Путіна – політолог

БЕЗ КОМЕНТАРІВ