Російський письменник зауважив, що Путін дуже боїться за своє життя
Російський письменник зауважив, що Путін дуже боїться за своє життя

Російський письменник Віктор Шендеровіч в інтерв’ю news.ru зауважив, що Президент РФ Владімір Путін нікого до себе не підпускає і боїться, що його вб’ють.

«Він живе у вакуумі, і у нього немає навіть Інтернету. Останнім часом його психологічний стан стрімко погіршується. Він перетворився в пацієнта психіатра. Важкого пацієнта. Він нікого до себе не підпускає, оточив себе астрологами, чаклунами, відьмами… Ви думаєте, я жартую? Куди там. У Кремлі зараз все робиться згідно з гороскопом та зірками», – наголосив письменник.

За його словами, той дивний факт, що Путін призначив на посади губернаторів своїх охоронців, яскраво свідчить про те, що він нікому не довіряє.

«Начальника особистої охорони він призначив главою Національної гвардії. Путін їсть страви тільки свого перевіреного кухаря… Він боїться, що його отруять. Він відмовився від хліба і солі, якими його вітали в Мінську… І правильно робить. Тому що кожен перший в його оточенні нині мріє про те, щоб із ним щось сталося», – висловив думку Шендеровіч.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ