Боріс Гребенщиков
Боріс Гребенщиков неодноразово наголошував на необхідності припинення бойових дій на Донбасі

Легендарний рок-співак Боріс Гребенщиков під час концерту у Воронежі зазначив, що російські журналісти брешуть «24 години на добу, 7 днів на тиждень, роками». Відео виступу викладено на YouTube.

«Цю пісню я хочу присвятити людям небезпечної професії. Журналістам, особливо теле- і радіожурналістам. Адже їм, мабуть, важко брехати 24 години на день, 7 днів на тиждень, багато років поспіль. Подивіться, який гріх вони беруть на душу, якими жахливими зусиллями їм доводиться виправдовувати себе самих перед самими собою. Коли доводиться змінювати себе, вигадувати, навіщо вони це роблять, ми подумали, що гріх не оспівати їхню роботу», – зазначив БГ.

Для представників ЗМІ Гребенщиков виконав пісню «Собачий вальс». Цією композицією легендарний БГ нагадує: «Але тільки Бог шельму мітить, і у вівтарі горить свічка, можна брехати людям довго, але неможливо брехати вічно».

Як відомо, лідер «Акваріума» відомий політичними висловлюваннями. Зокрема, він неодноразово коментував ситуацію в Україні і наголошував на необхідності припинення бойових дій на Донбасі.

Читайте: Боріс Гребенщиков підтримав українських політв’язнів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ