ФСБ
Одразу після нападу дипломат залишив РФ, щоби отримати термінову медичну допомогу

Співробітник Федеральної служби безпеки РФ побив американського дипломата, який спробував увійти до будівлі американського посольства в Москві. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на чотирьох американських посадовців, знайомих із ситуацією.

За даними видання, інцидент стався 6 червня 2016 року. Американському дипломату зламали плече. Одразу після нападу дипломат залишив РФ, щоб отримати термінову медичну допомогу, він досі перебуває за межами Росії.

Наголошується, що співробітник ФСБ не був в уніформі. Подія не набула розголосу. Держдепартамент США викликав посла РФ Сєрґєя Кисляка, щоби висловити йому скаргу з приводу інциденту.

Мотиви події залишаються невідомими. За словами одного американського чиновника, американський дипломат хотів сховатися в будівлі посольства США від переслідування російської служби розвідки.

Інший співрозмовник видання розповів, що дипломат міг працювати в Росії в якості шпигуна під «дипломатичним прикриттям», тобто прикидався співробітником Держдепартаменту США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ