Російський силовик зламав плече дипломату зі США

ФСБ
Одразу після нападу дипломат залишив РФ, щоби отримати термінову медичну допомогу

Співробітник Федеральної служби безпеки РФ побив американського дипломата, який спробував увійти до будівлі американського посольства в Москві. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на чотирьох американських посадовців, знайомих із ситуацією.

За даними видання, інцидент стався 6 червня 2016 року. Американському дипломату зламали плече. Одразу після нападу дипломат залишив РФ, щоб отримати термінову медичну допомогу, він досі перебуває за межами Росії.

Наголошується, що співробітник ФСБ не був в уніформі. Подія не набула розголосу. Держдепартамент США викликав посла РФ Сєрґєя Кисляка, щоби висловити йому скаргу з приводу інциденту.

Мотиви події залишаються невідомими. За словами одного американського чиновника, американський дипломат хотів сховатися в будівлі посольства США від переслідування російської служби розвідки.

Інший співрозмовник видання розповів, що дипломат міг працювати в Росії в якості шпигуна під «дипломатичним прикриттям», тобто прикидався співробітником Держдепартаменту США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ