75_main
Активісти хочуть відновити блокаду фур з РФ

В Україні можуть поновити «ведмежу блокаду» та перекрити автошляхи для російських фур. Наразі активісти розробляють план дій. Про це повідомив один із організаторів акції на Закарпатті Тарас Деяк, передає Укрінформ.

«Сьогодні у Львові ми збираємо усіх координаторів блокади, будемо вирішувати, як діяти далі. Хоч яким би було рішення уряду щодо транзиту, ми будемо блокувати перевезення, наполягатимемо на забороні проїзду російських фур. А потім і усього російського бізнесу», – наголосив він.

За словами активіста, це будуть мирні акції. Нині, за його інформацією, тривають консультації з юристами, економістами та політологами щодо формату акцій протесту проти російського бізнесу.

«Ми живемо в нелегкий час, і не можуть одні віддавати життя, а інші скаржитися, що у них падають прибутки. Війна – це війна».

Як відомо, нині транзит призупинено, триває режим «їду додому», який закінчується 25 лютого. Після цього активісти, котрі організували всеукраїнську блокаду російських фур, чекають на рішення Кабміну про скасування транзиту для РФ.

Нагадаємо, блокування російських вантажівок на території України триває з 11 лютого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ