Кілька ракет влучили у шпиталь у Сирії

Кілька ракет влучили у шпиталь у Сирії

Декілька ракет влучили у шпиталь у північносирійському місті Азаз поблизу кордону з Туреччиною. Внаслідок удару загинули 14 людей. Всі вони – мирні жителі. Про це повідомляє Reuters.

Сирійська неурядова організація «Незалежна лікарська асоціація», яка опікується госпіталем «Баб аль Салама» поблизу турецького кордону, повідомляє, що внаслідок атаки було поранено щонайменше 30 людей.

Слід зазначити, що агенція відкоригувала своє початкове повідомлення з посиланням на джерело в турецькій армії, в якому йшлося про те, що у будинок шпиталю влучили сім російських ракет.

Водночас, організація «Лікарі без кордонів» стверджує, що в лікарню влучили 4 ракети, не зазначаючи їхньої належності. В організації також заявили, що зниклими вважаються вісім працівників лікарні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Сирії впродовж тижня мають припинити військові дії, а також забезпечити негайний гуманітарний доступ до районів, які перебувають в облозі. Відповідної угоди досягли США, Росія та інші держави в ніч на 12 лютого після тривалих переговорів у Мюнхені.

Нагадаємо, за даними Сирійського Центру політичних досліджень, під час п’ятирічного військового конфлікту в Сирії загинули 470 тисяч осіб, 1,9 мільйона дістали поранення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ