Росія зібралася будувати чергову велику військову базу поблизу кордону з Україною
Росія зібралася будувати чергову велику військову базу поблизу кордону з Україною

Росія планує побудувати другу велику військову базу за 45 кілометрів від кордону з Україною – на околиці невеликого міста Богучар. Про це свідчать урядові документи і люди, які працюють на місці майбутнього будівництва, передає Reuters.

Згідно з документами, російське Міноборони має намір перетворити старе армійське сховище в Богучарі Воронезької області у велику базу з десятками споруд, в яких базуватимуться понад 1 300 одиниць бойової техніки.

«Нова база з більш ніж десятком казарм для понад 5 тисяч військових, артилерійськими складами, лазаретом, басейном і величезним навчальним комплексом розташується за 45 кілометрів від українського кордону», – йдеться в повідомленні. За даними інформагентства, російське міністерство планує відправити на базу мотострілецьку бригаду з Нижнього Новгорода та підрозділи військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

У військовій частині в Богучарі один із солдатів сказав, що деякі військові вже прибули. «Хлопці з Нижнього Новгорода вже тут», – сказав він, відмовившись назвати своє ім’я. Охорона бази не пропустила журналістів на територію частини, а командир бази поговорити відмовився.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, почала будівництво величезної військової бази біля українського кордону в російському селищі Сотоли. Згідно з планом будівництва, на базі буде склад для боєприпасів, казарми для декількох тисяч солдатів, що може свідчити про те, що Кремль готує затяжне протистояння з Києвом. На базі буде свій басейн, ковзанка і перукарня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ