Су-24М
Су-24М

Фронтовий бомбардувальник Су-24М зазнав аварії в Хабаровському краї, два льотчики загинули. Про це повідомляє російський Інтерфакс з посиланням на Міноборони РФ.

«Літак розбився під час зльоту для виконання планового навчально-тренувального польоту в районі аеродрому Хурба (Хабаровський край). Згідно з доповіддю з місця події, обидва льотчики загинули», – повідомило міністерство. Літак впав в безлюдному районі, на землі руйнувань немає. Польоти Су-24М у Росії призупинили до з’ясування причин катастрофи.

Агентство, в свою чергу, з посиланням на своє джерело в силових структурах регіону повідомило, що причиною катастрофи бомбардувальника стала, найімовірніше, технічна несправність літака.

Нинішня катастрофа з Су-24М – це вже п’ята льотна аварія з бойовими літаками ВПС Росії протягом останнього місяця. Так, на початку червня на полігоні «Ашулук» розбився винищувач Міг-29. У Воронезькій області під час здійснення посадки зазнав аварії фронтовий бомбардувальник Су-34, в Приамур’ї викотився за межі ЗПС і згорів стратегічний ракетоносець Ту-95, три дні тому в Краснодарському краї розбився винищувач Міг-29.

Остання катастрофа з бомбардувальником Су-24 сталася в лютому 2015 року у Волгоградській області, обидва пілоти загинули. За інформацією Міноборони РФ, літак розбився під час заходження на посадку після виконання планового польоту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ