ЧФ РФ
Українські прикордонники відігнали бойову ескадру ЧФ з українських територіальних вод

У територіальних водах України на відстані 4 морських милі від берега Білосарайської коси прикордонники 24 вересня зафіксували міні-ескадру Чорноморського флоту РФ. Про це повідомляє громадська організація «Оборона Маріуполя» на своїй сторінці у Facebook.

У складі ескадри були бойові кораблі, тральщики та малі надводні судна. «Ескадра проводила певні провокаційні дії. Після певної проведеної роботи українськими морськими прикордонниками кораблі супротивника відійшли з місця розташування. Будь-якої загрози вторгнення в бік Маріуполя не було. Можливо, таким чином, противник проводив розвідку, вивчав реакцію української сторони на вторгнення кораблів у територіальні води України», – йдеться у повідомленні.

Ситуацію миттєво взяли під контроль морські прикордонники. «Українським прикордонним військам є чим зустріти супротивника з боку моря, в разі можливого прояву агресії водним шляхом», – додає прес-служба організації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 9 вересня українські ВМС відігнали від кордону кораблі ЧФ РФ. У ході українсько-американських навчань Sea Breeze Військово-морські сили Збройних сил України виявили в безпосередній близькості від територіальних вод і в морській економічній зоні України кораблі Чорноморського флоту РФ: сторожовий корабель «Ладний» і малий протичовновий корабель «Суздалєц».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ