Російські військові
5-10 вересня проводитиметься активна фаза навчань «Кавказ-2016»

Розширити масштаби збройної агресії проти України може Російська Федерація під час активної фази військових навчань «Кавказ-2016», які проходитимуть 5-10 вересня. Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє на свої сторінці у соцмережі Facebook.

«5-10 вересня проводитиметься активна фаза навчань «Кавказ-2016» із відпрацюванням практичних дій ударного різнородового об’єднання військ, створеного на південно-західному стратегічному напрямку, яке за особистим рішенням Путіна може бути застосоване для розширення масштабів збройної агресії проти України», – йдеться у повідомленні.

«Угруповання військ Південного, Західного і Центрального військових округів та Північного флоту ЗС РФ перебувають у стані підвищеної бойової готовності «Кавказ-2016», – зазначено в повідомленні управління розвідки.

Нагадаємо, 25 серпня президент Росії Володимир Путін привів у повну бойову готовність війська на кордоні з Україною «для локалізації кризових ситуацій».

26 серпня військово-транспортні літаки РФ здійснили переміщення підрозділів спеціального призначення з північного заходу Росії на полігони Південного військового округу. До перевірки боєготовності військ залучені 20 літаків Іл-76.

Того ж дня 15 бойових кораблів Чорноморського флоту та 10 кораблів Каспійського флоту вийшли в море для перевірки їх боєготовності.

Читайте: Турчинов: Кремль має два сценарії щодо України – воєнний та гібридний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ