Експерт спрогнозував, що Росія наважиться на ядерний шантаж
Експерт спрогнозував, що Росія наважиться на ядерний шантаж

Експерт Центру Разумкова Микола Сунгуровський спрогнозував, що уже скоро Росія почне використовувати ядерний шантаж як один із напрямів гібридної війни.

Сунгуровський нагадав, що у жовтні 2016 року РФ розірвала «плутонієву угоду» зі США та зажадала непомірних преференцій для її відновлення.

«Саме непорівнянність наслідків виходу з «плутонієвої угоди» та умов повернення Росії до співробітництва дає можливість зробити припущення, що це був натяк на більш суттєві обставини – можливість зриву набагато більш широких і значущих режимів контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї масового ураження», – висловив думку експерт.

За його словами, Кремль думає, що світ має здогадатися, що нині на черзі розірвання інших важливих договорів про озброєння, зокрема ідеться і про ядерне.

«Договорів про скорочення стратегічних наступальних озброєнь, заборону ядерних випробувань, ракети середньої і меншої дальності, нерозповсюдження ядерної зброї. Руйнування цих режимів дійсно означатиме катастрофічні наслідки для всього людства. І перед цим викликом Америка, на думку Путіна, мала б здригнутися», – підсумував фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ