Російський флот
Росія не змогла добудувати кілька бойових кораблів без українських силових установок

Росія не змогла добудувати кілька бойових кораблів через непоставку Україною силових установок. Тож, тепер росіяни ударними темпами нарощують власне виробництво. Про це заявив віце-прем’єр РФ із питань ВПК Дмітрій Рогозін, передає Россия-24.

«Кораблі кількох проектів не будуть добудовані цього року через силові установки, які виробляла Україна – ми їм гроші заплатили, деякі контракти були під 100 мільйонів доларів, які були поставлені Миколаївському підприємству «Зоря-Машпроект». Вони нам ані грошей не повертають, ані двигуни не поставляють. Суд у Києві – іди й сперечайся з ними», – сказав Рогозін.

Він заявив, що в РФ такого виробництва не було й зараз «ударними темпами» створюється власне виробництво таких агрегатів. «Знадобиться якийсь час. 2017-2018 роки – найкращі роки, коли ми виходимо на повне імпортозаміщення продукції, яку раніше ми вільно отримували з України. Зараз ми не можемо, тому що там до влади прийшли фашисти», – сказав Рогозін.

Нагадаємо, 8 червня російська «Об`єднана суднобудівна корпорація» заявила про намір судитися з Україною за непоставку газотурбінних двигунів до фрегатів.

Кабінет Міністрів України, реагуючи на російську агресію, 20 травня припинив дію угоди про військово-технічне співробітництво з РФ від 26 травня 1993 року.

Верховна Рада 21 травня розірвала п`ять угод між урядами України і РФ, що стосуються військового співробітництва між дcержавами.

Читайте: «Самостріл Рогозін» влучив собі у ногу в тирі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ