Портніков зауважив, що Росія вкотре показала небажання домовлятися мирно
Портніков зауважив, що Росія вкотре показала небажання домовлятися мирно

Український публіцист, журналіст Віталій Портніков у статті для newsru.ua проаналізував домовленість між міністрами оборони України і Молдови про надання нашою країною коридору для виведення російських військ із окупованого Придністров’я.

Журналіст зауважив, що реакція Росії на це рішення була «класичною» – глава місцевого сепаратистського режиму Євген Шевчук заявив, що ніколи не погодиться з таким рішенням, а російських окупантів він назвав «фундаментом миротворчої операції».

«Це – стара тактика Москви. Російська сторона проявляє миролюбність і конструктивність, визнає територіальну цілісність, пропонує вирішити логістичні проблеми – ну ось як ще виводити війська з Молдови, якщо не через Україну, а Україна не дає! А коли виявляється, що всі проблеми можуть бути вирішені, негайно з’являється чергова маріонетка, яка стала «президентом» за московської ласки і повністю залежить від кремлівських подачок і гордо промовляє, що «народ проти», – наголосив Портніков.

За його словами, все це свідчить про те, що окупанти не підуть доти, поки не впадуть, тому абсолютно неважливо, як намагатися домовлятися з окупантами і на які поступки йти, оскільки «брудний чобіт ворога залишиться там же, де і був».

«Ви можете обрати проросійську владу, готову лягти під Росію, аби їй віддали територію – нічого не вийде. Грузини були щиро впевнені, що зміна непередбачуваного і ексцентричного дисидента Звіада Гамсахурдіа на колишнього члена політбюро ЦК КПРС Едуарда Шеварднадзе допоможе вирішити питання з російською окупацією Абхазії і Південної Осетії – а в результаті отримали ганьбу і етнічну чистку», – нагадав публіцист.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ