Путін
Путін може опосередковано допомогти бойовикам ІД у Сирії

Росія розгорнула військові сили в Сирії на територіях, де воюють сирійські повстанські групи проти бойовиків «Ісламської держави» (ІД). Про це пише Європейська правда із посиланням на авторитетне британське видання The Times.

«У той час, як президент Росії стверджує, що його військова інтервенція спрямована на ІД, аналітики Інституту об’єднаних служб Королівства відзначають, що російські війська розгорнуті на територіях, де вони стикаються лише з сирійськими повстанцями. А ці повстанські угруповання самі борються з ІД, тобто російська інтервенція може опосередковано допомогти джихадистам», – йдеться в статті.

Видання також зазначає, що Росія направила свої військові сили в Сирію, щоби компенсувати слабкі сторони президента Сирії Башара Асада. «У той час як російські війська можуть підтримати режим, вони не збираються змінювати ситуацію «кривавого глухого кута» в цій країні. Наступний крок Путіна полягає в спробі переконати Захід, що до боротьби проти ІД можна і потрібно підключати режим Асада», – пише видання.

Раніше Президент РФ Владімір Путін заявив, що Росія надає військово-технічну допомогу легітимному уряду Сирії на його прохання, виходячи з принципів міжнародного права і за легальними контрактами.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 28 вересня у США в ході Генасамблеї ООН відбудеться зустріч Президентів США та Росії. Путін з Обамою мають намір поговорити про низку важливих питань. Зокрема, лідери країн торкнуться питання війни у Сирії.

Читайте: Доля Сирії залежить від того, чи протягне Обама руку Путіну, – Bloomberg

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ