38b919ed2c9d6a7dfe34e0e34805581c
Янукович перебуває на території РФ на підставі наданого йому тимчасового притулку

Генпрокуратура України втратила останній аргумент для затягування справи проти Віктора Януковича. Росія вперше визнала, що надала екс-президенту-втікачу тимчасовий притулок. Цей факт офіційно підтвердило Головне управління з питань міграції МВС Росії. Про це повідомив адвокат екс-президента Віталій Сердюк, передає Інтерфакс.

За його словами, він надіслав 4 липня цього року запит і 29 вересня отримав відповідь від органу з питань міграції Росії, що громадянину України Віктору Януковичу «надано тимчасовий притулок на території Російської Федерації, що підтверджується свідоцтвом».

За словами адвоката, генпрокуратура України обґрунтовувала відсутність просування справ щодо «Майдану» проти Януковича відсутністю доказів перебування його на території Росії. Сердюк зазначив, що і цим же були мотивовані відмови у проведенні його допиту, очних ставок з теперішніми вищими посадовими особами України, неможливість передачі «справи Майдану» в суд.

«Тепер Генеральна прокуратура втратила свій останній аргумент», – заявив адвокат.

Як відомо, в Україні Янукович є фігурантом кількох кримінальних справ, зокрема: перевищення повноважень від листопада 2013 року до лютого 2014 року, масові вбивства активістів Майдану, а також за фактом захоплення державної влади в 2010 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ