Російський депутат Ілля Пономарьов
Російський депутат Ілля Пономарьов

Російське слідство оголосило у розшук депутата Держдуми Іллю Пономарьова, якого звинувачують у співучасті в розтраті. Його адвокат повідомила, що Пономарьова оголосили в розшук, щоби допитати, передає Радіо Свобода.

«Поки це не діє на рівні Інтерполу, лише на рівні СНД і двосторонніх угод про видачу», – зазначила адвокат.

Згідно з повідомленням, 17 липня московський суд розгляне клопотання слідства про заочний арешт Пономарьова, який перебуває зараз у США. Якщо суддя видасть санкцію на арешт, то російського депутата зможуть оголосити у міжнародний розшук за лінією Інтерполу.

Депутата фракції «Справєдлівая Росія» Іллю Пономарьова звинувачують у сприянні в розтраті у фонді «Сколково». Слідчі наголошують, що він 2010 року викрав у фонду понад 22 мільйони рублів. У квітні цього року Держдума РФ за запитом Генпрокуратури Росії позбавила його депутатської недоторканності. Наприкінці червня російське слідство висунуло йому заочні звинувачення.

Нагадаємо, що Пономарьов – єдиний із депутатів Держдуми, який проголосував проти анексії Криму. За це опозиціонера Путіну в російському парламенті позбавили недоторканності, а тепер порушили проти нього кримінальну справу за сфабрикованим звинуваченням. Своє переслідування Пономарьов вважає політично мотивованим.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ