Росія направить в Україну черговий
Росія направить в Україну 30-й «гумконвой»

18 червня на територію тимчасово окупованого Донбасу прибуде 30-й «гумконвой» з Росії. Про це повідомили у прес-службі МНС РФ.

«У Ростовській області завершилося формування чергової колони МНС Росії з «гуманітарною допомогою» для жителів Донецької і Луганської областей, і вона готова до відправки. Її вихід з Донського рятувального центру МНС Росії запланований на ранок 18 червня», – йдеться у повідомленні.

Колона «гумконвою», традиційно, складається зі 100 вантажівок, які везтимуть «продукти харчування, зокрема, молочні консерви, борошно, крупи, макаронні вироби, олію, а також предмети першої необхідності та інші матеріальні засоби».

У прес-службі також зауважили, що цього разу везуть понад 60 тонн медикаментів, які раніше доправили авіацією до Ростова-на-Дону.

Як неодноразово відзначали представники української влади та спецслужб, під виглядом «гуманітарних конвоїв» командування РФ доставляє російським солдатам і найманцям паливно-мастильні матеріали, нову техніку, а також озброєння і боєприпаси, а вивозить тіла загиблих в бойових зіткненнях, а також унікальне виробниче обладнання із захоплених районів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ