Днями через Босфор пройшли два російський військових кораблі із бронетехнікою на борту. Про це 4 вересня повідомляє інформаційна агенція Military-informant.com із посиланням на турецькі джерела.

Зокрема, через протоку Босфор курсом на Сирію пройшли два великих десантних кораблі – «Новочеркаськ» і «Корольов». Судна везуть до Сирії вантаж військового призначення. Навіть на палубах кораблів чітко проглядались ящики з боєприпасами, вкриті камуфляжними сітками, а про вміст трюмів можна лише здогадуватись. За даними видання, кораблі повинні доставити військову техніку та російських фахівців у Сирію, де на даний момент розташований «обмежений російський військовий контингент».

Military-informant.com повідомляє, що Росії більше не вдається приховувати присутність своїх військових у Сирії, і вже відомо про розміщення в підконтрольних режиму Асада районах підрозділів морської піхоти, військово-повітряних сил і спеціальних загонів повітрянодесантних військ та розвідувальних служб. Також з’являлись повідомлення про перекидання в Сирію багатоцільових винищувачів і штурмових вертольотів РФ із загоном розвідувальних безпілотників.

У виданні зазначають, що російські війська зайняли позиції у провінції Латакія та поблизу Дамаска. Місцями базування обрали портову інфраструктуру та військовий аеродром. Трохи раніше до Сирії прибули підрозділи протиповітряної оборони, які повинні прикривати райони базування російського контингенту. Офіційні ж джерела в міністерстві оборони Росії послідовно спростовують інформацію про військову присутність у Сирії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями сирійське ТБ випадково показало, як російські війська воюють за режим Асада.

Читайте: Путіну не вистачає найманців: тисячі сибіряків несподівано отримали повістки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ