Міністерство оборони Росії опублікувало фотогалерею новітніх і перспективних зразків військової техніки, що братиме участь у параді Перемоги 9 травня. Про це пише Лівий берег.

Вперше оприлюднено зображення танка Т-14 «Армата», в якому башта не закрита захисним чохлом. Нагадаємо, штаб АТО вважає, що Росія використовує Донбас як полігон для випробування своїх новітніх зразків зброї.

Незважаючи на численні докази того, що Росія озброює «ДНР», офіційний Кремль продовжує наполягати, що не забезпечує терористів зброєю і взагалі не має відношення до війни на Сході України.

9 травня у Москві святкуватимуть 70-річчя закінчення Другої світової війни. Більшість європейських лідерів відмовилися від участі в параді. Зокрема, раніше стало відомо про відмову взяти участь у параді президентів Чорногорії, Молдови, Фінляндії, Словаччини, Болгарії, Австрії. Також не поїдуть до Москви президент США Барак Обама, канцлер ФРН Анґела Меркель, прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон, голова Європейської ради Дональд Туск, президенти Польщі Броніслав Коморовський та Словенії Борут Пахор. Багато з них аргументували свою відмову агресією Росії в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ