0,,19405253_401,00
В ніч на 16 липня в Туреччині була зроблена спроба військового перевороту.

Росія попередила президента Туреччини Реджепа Ердоґана про підготовку військового перевороту за кілька годин до його початку. Про це арабським ЗМІ розповіли дипломатичні джерела в Анкарі, передає іранська агенція «Fars».

За даними джерел агенції, російська армія перехопила переговори військових і розкодувала радіоповідомлення, в яких йшлося про готовність турецької армії почати переворот проти влади країни в Анкарі, зазначають джерела агенції.

Під час переговорів військові гелікоптери отримали наказ слідувати до готелю Ердоґана в Мармарисі з метою його арешту або ліквідації.

Водночас, джерела не зазначили, яким чином Росія змогла перехопити сигнал, але зауважили, що за їхніми даними, на авіабазі Хмеймім у Сирії, де розташовані повітряні сили російських інтервентів, є системи, здатні до перехоплення подібних сигналів.

У свою чергу, високопоставлені чиновники в Анкарі (зокрема, і в армії) підтвердили, що національна розвідка поінформувала їх про підготовку військового перевороту приблизно за п’ять годин до його початку.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан запровадив у країні надзвичайний стан  терміном на 3 місяці.

Як відомо, в ніч на 16 липня в Туреччині була зроблена спроба військового перевороту. Більшість організаторів заколоту затримали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ