Росія посилила військову базу у Вірменії бойовими вертольотами
Росія посилила військову базу у Вірменії бойовими вертольотами

Росія посилює військову базу Еребуні у Вірменії. Зокрема, туди надійшли сім нових вертольотів – бойові ударні Мі-24П та транспортні Мі-8МТ. Про це повідомляє сайт Міноборони РФ.

За даними відомства, до кінця поточного року на авіабазу буде поставлена ще одна партія вертольотів. Російська авіабаза Еребуні була сформована в 1995 році. Тут розміщуються також винищувачі МіГ-29. Як відомо, у РФ також є військова база в Гюмрі, другому за величиною місті в Вірменії, в північно-західній частині країни, неподалік від вірмено-турецького кордону.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кремль нарощує сили бойової авіації в Сирії. Зокрема, РФ планує розгорнути на аеродромі Шайрат у Сирії нову авіачастину та збільшити кількість літаків до 100. Також Міноборони РФ відмовилося від проведення низки навчань наступного року заради військової операції в Сирії.

Нагадаємо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському міністерстві оборони звітують про бойові вильоти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ