Портніков наголосив, що Росія зробила кардинальний поворот у своїй політиці
Портніков наголосив, що Росія зробила кардинальний поворот у своїй політиці

Відомий український журналіст і публіцист Віталій Портніков у статті для replyua.net зазначив, що вбивство Бориса Нємцова стало початком абсолютно нової епохи в Росії.

На думку Портнікова, до смерті Нємцова Росія ще хоч якось могла претендувати на «іншу політику», проте після вбивства цього політика РФ уже не зможе повернутися до цивілізованого світу.

Публіцист нагадав, що в російській історії розправи над опозиціонерами продовжувалися до смертей Сталіна і Берії – після цього знищення членів політбюро при зміні влади вже не відбувалося. Хрущова просто відправили на пенсію, а Горбачова тимчасово ізолювали.

«Нині Росія – це країна з розмитими кордонами, що ігнорує міжнародне право. До вбивства Нємцова у ній існувала хоч якась внутрішня стабільність, були гарантії безпеки еліти. Але 2015 рік став для РФ вирішальним. Тепер у разі економічної і політичної кризи Росія просто захлинеться кров’ю», – наголосив журналіст.

За його словами, в разі перевороту в Росії Путіна, безсумнівно, не залишать у живих: «Росія вже давно скотилася у прірву, і будь-який фактор дестабілізації може викликати масштабні потрясіння. Коли це відбудеться, росіяни зрозуміють, що раніше в їх країні царювала стабільність. Система, побудована Хрущовим, Горбачовим, Єльциним зруйнована. В Росії правлять сталінські часи».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ